Giro d´Italia od 4.5. silniční cyklistika
MS v hokeji v Dánsku od 4.5.2018
Otevírání Svatomartinského vína v sobotu 11.11. 11:11 hodin. Műller Thurgau a Svatovavřinecké z vinařství Šalša.
Česko – San Marino 8.10. 20:45, zápas ve fotbale
MS v hokeji ve Francii a Německu od 5.5.2017
MS v biatlonu od 9.2.
MS v alpském lyžování od 8.2.
MS v rychlobruslení od 8.2.
Frolunda – Sparta 7.2. finále LM v hokeji
AO tenis finále 29.1. od 10:30
Tour de France od 2.7. silniční cyklistika
ME v atletice od 1.7.
Wimbledon od 20.6.
ME ve fotbale od 17.6.
Rusko – ČR 6.5. MS v hokeji
MS v hokeji od 6.5.
Sparta – Liberec, finále Extraligy, hokej
Německo – ČR 4.-6.3. Davis Cup tenis
MS biatlon od 2.3. Norsko
Krasnodar – Sparta 25.2. Evropská liga fotbal
SP v biatlonu pravidelné přenosy
MS rychlobruslení od 11.2. Rusko
ČR – Rusko 11.2. Eurohockeytour
MS do 20-ti let v hokeji od 25.12. Finsko
MS ve florbalu žen od 30.11. Finsko
Evropská liga, české týmy o postup, fotbal, 26.11.
Zveme Vás na otvírání SVATOMARTINSKÉHO VÍNA z vinařství Zapletal. Prodej začíná 11.11.2015 v 11 hodin 11 minut.
BLEŠÁK !!! Nyní již pravidelně první neděli v měsíci od 16:00 – 19:00!!! VEZMĚTE DEKU A „KRÁMY“ a 6.12. PŘED nebo V hospůdce!!!
Polsko – Česko 17.11. 20:15., přátelský zápas ve fotbale
ČR – Rusko 14.-15.11. FED Cup tenis finále, začátek so 14:00
Česko – Srbsko 10.10. 20:30., přátelský zápas ve fotbale
ATP Masters 3.11. Paříš
Kvitová – Radwaňská tenisové Masters 29.10. 11:30 Singapore
Nový Zéland – Austrálie MS v ragby-finále od 31.10. 17:00 Anglie
Nový Zéland – Jihoafrická republika MS v ragby od 24.10. 17:00 Anglie
Austrálie – Argentina MS v ragby od 25.10. 17:00 Anglie
Nizozemí – Česko 13.10. 20:00., Kvalifikace ME ve fotbale
Česko – Turecko 10.10. 20:00., Kvalifikace ME ve fotbale
MS v ragby od 11.9. Anglie
Lotyšsko – Česko 6.9. 18:00., Kvalifikace ME ve fotbale
Česko – Kazachstán 3.9. 20:45., Kvalifikace ME ve fotbale
MS v atletice od 23.8. Peking
Vuelta od 22.8. silniční cyklistika
Tel Aviv – Plzeň 28.7. předkolo Ligy Mistrů fotbal
CSKA Moskva – Sparta 28.7. předkolo Ligy Mistrů fotbal
Tour de France od 4.7. silniční cyklistika
WIMBLEDON od 29.6., tenis
Česko – Dánsko 17.6. 18:00., ME ve fotbale do 21, zahajovací zápas
Island - Česko 12.6. 20:45., Kvalifikace ME ve fotbale
Juventus – Barcelona 6.6. finále Ligy Mistrů fotbal
FRENCH OPEN od 24.5., tenis
Giro di Italia od 9.5. silniční cyklistika
MS v hokeji od 30.4. hokej Praha – Ostrava
ČR – Finsko 12.5. 20:15 hokej čtvrtfinále MS
Juventus – Real 13.5. semifinále Ligy Mistrů fotbal
ČR – Švýcarsko 12.5. hokej skupina MS
ATP Řím od 10.5., tenis
ČR – Německo 10.5. hokej skupina MS
Sparta – Plzeň 9.5. 19:15, fotbalová liga
ČR – Rakousko 8.5. hokej skupina MS
ČR – Francie 7.5. hokej skupina MS
Bayern – Barcelona 6.5. semifinále Ligy Mistrů fotbal
Juventus – Real 5.5. semifinále Ligy Mistrů fotbal
ČR – Kanada 4.5. hokej skupina MS
ČR – Lotyšsko 2.5. hokej skupina MS
ČR – Švédsko 1.5. hokej skupina MS
ATP Prague open od 27.4., tenis ženy
ČR – Finsko 22.4. hokej příprava
ČR – Francie 18.-19.4. FED Cup tenis
ATP Monako od 13.4., tenis
Třinec – Litvínov od 11.4., finále hokejové ligy
Plzeň – Liberec 22.3., fotbalová liga
Sparta – Teplice 21.3., fotbalová liga
SP v biatlonu od 19.3., Rusko
Svátek Sv. Patrika se soutěží víkend 13.-15.3.
MS v biatlonu od 6.3., Finsko
VEPŘOVÉ HODY, 28.2. 2015 od 12:00 … a budou moooc dobré !!!
MS v rychlobruslení od 7.3., Kanada
MS v atletice od 6.3., Praha, Ostrava ČR
Davis Cup 6.-8.3., ČR
ATP Dubai od 23.2., tenis
Sparta – Příbram 23.2., start jarní části fotbalové ligy
Plzeň – České Budějovice 21.2., start jarní části fotbalové ligy
MS v klasickém lyžování od 19.2., Falun Švédsko
Liga Mistrů 17.2., start jarní části
ATP Rotterdam od 9.2., tenis
SP v biatlonu od 13.2., Oslo
MS v rychlobruslení od 10.2.,Holandsko
ČR – Kanada 7.-8.2. FED Cup tenis, Kanada
MS v alpském lyžování od 3.2., Beaver Creek USA
SP v biatlonu od 5.2., Nové Město na Moravě
MS v cyklokrosu 31.1.-1.2., Tábor
Australian Open od 18.1., tenis
MS ve snowboarding od 19.1., slalom, sjezd, Lachtal
MS ve házené od 16.1., skupina, Katar
Sydney 11.-16.1., tenis
ME v rychlobruslení 9.-12.1., Heerenveenu
SP v biatlonu 7.1. – 9.1., Německo
ČR – Dánsko MS ve floorbalu od 12.12. 16:00, čtvrtfinále, Švédsko
Sparta – Bern 11.12. 21:00, Evropská liga skupina
MS ve floorbalu od 6.12., skupina, Švédsko
SP v biatlonu 6.12. – 7.12., Švédsko
MS v nohejbalu družstev 6.12. Česko
Sparta – Neapol 27.11. 19:00, Evropská liga skupina
Otevírání Svatomartinského vína 11.11. v 11:11 hod.
Česko – Island 16.11. 20:45., Kvalifikace ME ve fotbale
Turnaj Mistrů 10.-16.11., tenis (Berdych)
ČR – Německo 8.-9.11. FED Cup tenis finále, začátek so 13:15
Sparta – Slovan 6.11. 21:00, Evropská liga skupina
El Clasico 25.10. 18:00, Španělská liga
Basilej 20.-26.10., tenis (Berdych)
Turnaj Mistryň 20.-26.10., tenis (Kvitová)
Německo – Irsko 14.10. 20:45., Kvalifikace ME ve fotbale
Česko – Kazachstán 13.10. 18:00., Kvalifikace ME ve fotbale
Česko – Turecko 10.10. 20:45., Kvalifikace ME ve fotbale
Šanghaj 6.-12.10., tenis
Peking 29.9-5.10., tenis
MS v basketbalu žen 26.9. – 5.10., Turecko
MS silniční cyklistika 24. – 28.9., Španělsko
Wu-han 22.-25.9., tenis
Liga Mistrů 16.9. 20:45
MS horská kola 4. – 7.9., Norsko
Česko – Nizozemsko 9.9. 20:00., Kvalifikace ME ve fotbale
Česko – USA 3.9. 20:00., přátelák fotbalové reprezentace
Sparta – Zwole 28.8. 20:00, Evropská liga předkolo
US OPEN 23.8-7.9., tenis
VUELTA 22.8.-13.9., cyklistika
Víkendová akce Pastis RIVIERA 15. – 17.8. 49,- Kč (Pernod 0,04l + pomerančový džus 0,16l + led + plátek pomeranče)
ME v atletice 11. – 19.8., Curych Švýcarsko
ENECO Tour 11.-17.8., cyklistika
Kolem Polska 2.-9.8. 16:30, cyklistika
Víkendová akce Tullamore Dew + soda 8. – 10.8. 39,- Kč
Plzeň – Ciuciuq 7.8. 20:00, odveta předkola Evropské Ligy
Malmo - Sparta 6.8. 20:45, odveta předkola Ligy Mistrů
Víkendová akce Gin + tonic + okurka 8. – 10.8. 39,- Kč
Plzeň – Ciuciuq 31.7. 20:00, předkolo Evropské Ligy
Sparta – Malmo 29.7. 20:45, předkolo Ligy Mistrů
Tour de France
MS ve fotbale v Brazílii
http://www.sport.cz/fotbal/ms2014/#kalendar
http://www.sport.cz/fotbal/ms2014/#tabulky
Djokovič – Federer 6.7. 15:00, tenis Wimbledon finále
Kvitová – Bouchardová 5.7. 15:00, tenis Wimbledon finále
Slavnostní zahájení Tour de France 4.7. 18:00
Kvitová – Šafářová 3.7. 15:00, tenis Wimbledon semifinále
Brazílie – Chorvatsko 12.6. 22:00, zahajovací zápas
ČR – Finsko 24.5. 17:45, semifinále MS v hokeji Minsk
ČR – USA 22.5. 15:00, čtvrtfinále MS v hokeji Minsk
MS v hokeji Minsk, všechny zápasy českých hokejistů a další vybrané na Vaše přání
http://www.sport.cz/hokej/ms2014/#kalendar
Kvitová – Halepová 10.5. 11:30, tenis v Madridu semifinále
ČR – Švédsko 1.5. 15:30, Euro hockey tour
Liga Mistrů 30.4. 20:45
Hokejová Extraliga play-off – finále
Liga Mistrů 22.4. 20:45
ČR – Itálie 18.4. – 20.4., FED Cup
ČR – Japonsko 4.4. – 6.4., Davis Cup
Berdych – Nadal 29.3. 00:00, Miami tenis
Bohemka – Baník Ostrava 28.3. 20:15, fotbal liga
Plzeň - Lyon 20.3. 19:00, evropská liga
Lyon – Plzeň 13.3. 21:00, evropská liga
Slavia – Litvínov 7.3. 19:30, přímý souboj o play-off
MS v atletice 7.3. 11:00
ČR – Norsko 5.3. 18:30, fotbal
Bohemka – Sparta 1.3. 20:15, fotbal liga
Berdych – Federer 1.3. 16:00, finále tenisu v Dubai
Berdych – Kohlschreiber 28.2. 14:00, semifinále tenisu v Dubai
Šachtar – Plzeň, 27.2. 19:00, evropská liga
Alkmaar – Liberec, 27.2. 21:00, evropská liga
Pravidelné přenosy
ČR – USA 19.2., čtvrtfinále
ČR – Slovensko 18.2. 18:00, osmifinále
Dopolední sledování ČR – Lotyšsko 14.2. 9:00
Slavnostní zahájení 7.2. 17:15, Olympiáda v Soči
Soutěžit budeme i s Plzeňským Prazdrojem a to o speciální olympijské půllitry. Hurá na pivo. Fandit a soutěžit.
Olympiáda je tu a u nás budeme soutěžit. S pivovary Lobkowicz. Jak jinak než o pivo. Soutěž se týká zápasů hokejistů, tak se nažhavte a dorazte fandit a soutěžit.
Slope style snowboarding 6.2., Olympiáda v Soči
MS v cyklokrosu 2.2. 15:00, Holandsko
Česko – Nizozemsko 31.1. – 2.2., Davis Cup
Berdych – Wawrinka 23.1. 9:30, Australian open
Otrokovice – Mladá Boleslav 21.1. 20:00, Český pohár ve florbale, finále
Berdych – Ferrer 20.1., Australian open
Berdych – Anderson 19.1., Australian open
Běžky v Novém Městě na Moravě 11.-12.1., světový pohár
Cyklokros 11.-12.1.. Mistrovství republiky
Biatlon, 11.-12.1. světový pohár
Sraz „Hujerů“ 9.1. 20:00
Silvestr „Hujerů“ a zvaných 31.12. 19:00, samé známé tváře
Vánoční běh na „Mačupikču“ 24.12. 2013 9:00, potkáte mnoho známých tváří z Vašich „Zahrádek“
ČR – Rusko 22.12. 11:00, hokej, Channel One Cup, Soči
ČR – Švédsko 21.12. 16:00, hokej, Channel One Cup, Soči
ČR – Finsko 19.12. 18:30, hokej, Channel One Cup, Soči
Manchester City - Plzeň 27.11. 20:45, skupina Ligy Mistrů začíná.
Srbsko – ČR 15. -17.11., Pá 16:00, So 16:00, Ne 14:00, Davis Cup
Sevilla – Slovan Liberec 7.11. 21:00, Evropská Liga
Plzeň - Bayern Mnichov 5.11. 20:45, skupina Ligy Mistrů
Bohemians – Mladá Boleslav 4.11. 17:30
Sparta – Teplice 2.11. 20:15
Bayern Mnichov – Plzeň 23.10. 20:45, skupina Ligy Mistrů
Bulharsko – ČR 15.10. 20:15, kvalifikace MS, už jen o prestiž.
Malta – ČR 11.10 18:30, kvalifikace MS, snad je ještě šance.
CSKA Moskva – Plzeň 2.10. 17:30, skupina Ligy Mistrů.
Berdych – Raonič 29.9., tenisové finále v Bankoku.
Slavia -Sparta 28.9. 20:15, fotbalové derby.
Kvitová – Kerbrová 28.9.. tenisové finále v Tokiu.
MS v cyklistice 29.9. 10:00
Plzeň – Manchester City 17.9. 20:45, skupina Ligy Mistrů začíná.
ČR – Argentina 14.9. 15:00 Davis cup, semifinálová jízda, čtyřhra.
Liberec – Plzeň 13.9. 20:15, to zajímavější z našeho fotbalu.
ČR – Argentina 13.9. 15:00 Davis cup, semifinálová jízda, dvouhry.
Itálie – Česko úterý 10.9.2013 20:45
Česko – Arménie pátek 6.9.2013 18:00
Berdych – Wawrinka pravděpodobně 2.9.2013 v noci
Jablonec – Liberec pondělí 2.9.2013 18:00
Liberec – Udinese 29.8. 19:00 doufáme, že i další český zástupce zvládne svůj velký zápas.
Maribor – Plzeň 28.8. 20:45 to bude pěkný zápas.
Nejnovější komentáře